Огляд панорамного корпусу Deepcool CH780. Тестування з кастомною СРО

Внутрішня будова

Корпус всередині дуже варіативний. Почнемо з того, що є два положення по висоті каркаса материнської плати.

Deepcool CH780 WHDeepcool CH780 WH

Відкрутивши задню панель, кріплення блоку живлення, заглушку та сам каркас материнської плати, його можна змістити на 40 мм догори.

Deepcool CH780 WH

Наприклад, якщо ви будете використовувати дуже грубий радіатор СРО, то ця можливість буде для вас корисною. В першому положенні зверху відстань від кріплення вентиляторів до пластини материнської плати становить 95 мм, а знизу 55 мм.

Deepcool CH780 WHDeepcool CH780 WH

Відповідно, якщо материнську плату підняти догори, то вже зверху буде 55 мм, а знизу — 95 мм.

Deepcool CH780 WH

Корпус Deepcool CH780 підтримує материнські плати формату ATX, MicroATX, Mini-ITX та E-ATX. Максимальна висота охолодження процесора складає лише 132 мм, тому будьте уважні при виборі. Оскільки більшість кулерів баштового типу мають висоту близько 160 мм, для цього корпусу краще одразу обирати кастомну СРО або готову AIO.

Deepcool CH780 WH

Допустима довжина для відеокарти фактично дорівнює 480 мм, а глибина по горизонталі сягає 125 мм. Тому в комплекті є шлейф PCI-E версії 4.0 та перехідна пластина, що дозволяє встановити відеокарту в вертикальному положенні.

Deepcool CH780 WH

Ще один позитивний момент — це присутність підставки для відеокарти.

Deepcool CH780 WHDeepcool CH780 WH

Радіатори СРО можна встановлювати на верхню, бічну та нижню панель у розмірі навіть до 420 мм, а саме — формату 120/140/240/280/360/420 мм. По вентиляторах картина дещо інша. На бокову панель можна поставити тільки три на 120 мм або три на 140 мм, а на верх або низ можна ставити окрім трьох 120-мм та 140-мм вентиляторів ще по два 180-мм, або два 200-мм вентилятори.

На корпусі є зручні штамповані позначки, що показують, у які отвори прикрутити рейки, щоб все зійшлося гарно. Ці рейки мають товщину металу в 1 мм та кутове штампування, що не дасть їм прогнутись.

На фото 420-мм радіатор, одна рейка знята для зручності, бо одним краєм радіатор кріпиться до корпусу.

Deepcool CH780 WH

В просторі за материнською платою все теж досить цікаво. Одразу за місцем знаходження роз’єму процесора, є панель, до якої прикручені два кошики для HDD чи SSD.

Deepcool CH780 WH

В кожен відсік поміщається один 3,5″ диск або два 2,5″ накопичувачі.

Deepcool CH780 WH

Якщо в цьому місці вам диски не потрібні, можна демонтувати кріплення, та встановити на це місце вентилятор для обдуву зворотного боку роз’єму процесора, або встановити туди помпу СРО.

Deepcool CH780 WHDeepcool CH780 WH

Нижче бачимо кріплення для блоку живлення, та отвори під встановлення 2,5″ накопичувачів прямо на панель.

Deepcool CH780 WH

Щоб було зручніше встановлювати блок живлення, спочатку потрібно відкрутити кронштейн, прикрутити до нього БЖ, а потім встановити в корпус. Для блоку та кабелів є достатній запас простору й проблем з прокладанням дротів не буде, бо під БЖ і над ним є пусті місця.

Deepcool CH780 WHDeepcool CH780 WH

В комплекті для цього є вісім спеціальних гвинтів кріплення.

Deepcool CH780 WHDeepcool CH780 WH

Спочатку їх потрібно вкрутити в накопичувачі, а потім вставити ту конструкцію в гумові втулки, але є один нюанс.

Deepcool CH780 WHDeepcool CH780 WH

Накопичувачі не влізуть, якщо використовувати стандартний БЖ. Тому, щоб була можливість встановити 2,5″ пристрої на задню стінку, потрібен блок живлення SFX формату. Або ж можна встановити стандартний БЖ на нижню панель, піднявши каркас материнської плати.

Deepcool CH780 WH

До речі, блок живлення в такому положенні не фіксується, а просто стоїть на гумових ніжках, які завчасно встановлені виробником на нижніх рейках.

Deepcool CH780 WH

Для прокладання кабелю в задній пластині є отвір, тільки у такому разі тильна стінка корпусу виходить глухою й повітрю від блока живлення нікуди виходити, якщо тільки не у сам корпус.

Deepcool CH780 WH

Загалом місця для прокладки кабелів достатньо. Недоліком може бути те, що деякі дроти видно через великі отвори під материнською платою, та над нею.

На боковій панелі із заводу встановлений суцільний стек із трьох 140-мм вентиляторів. Його легко під’єднати, бо є тільки один кабель живлення та ще один дріт від ARGB-підсвітки. Не потрібні зайві розгалужувачі, а це позитивно вплине на акуратне прокладання кабелів всередині корпусу. Максимальна швидкість пропелерів становить 1200 обертів на хвилину.

Deepcool CH780 WHDeepcool CH780 WH

Знизу задньої панелі встановлена плата для керування підсвіткою, яка знадобиться, якщо ваша материнська плата не підтримує ARGB-підсвітку. Підключення звичайне, потрібен кабель живлення SATA та дріт від елементу, який потрібно підсвітити. А далі можна регулювати підсвітку кнопкою на верхній панелі корпусу, виробником передбачено декілька заготовлених ефектів.

Deepcool CH780 WHDeepcool CH780 WH

Deepcool CH780 облаштований двома кабелями з роз’ємами USB 3.0, USB 3.2 Gen2 Type-C, HD Audio і дротами під'єднання кнопок та індикаторів верхньої панелі.

Deepcool CH780 WH