За минулі два роки бренду DeepCool вдалося значно покращити якість своїх корпусів та систем охолодження. Вийшовши далеко за межі бюджетного сегмента ринку, компанія впевнено просуваються вище. При цьому, сучасну лінійку її продукції можна в цілому схарактеризувати такими словами як простота, практичність, зручність, функціональність.

Предмет цього огляду — корпус DeepCool CK560, є типовим представником нової генерації шасі для ПК, у якому враховано майже усі актуальні тренди цієї індустрії. До того, він викликає симпатію ще на моменті розпакування. І хоча тут немає нічого особливого та інноваційного, але увага до дрібниць відчувається майже в усіх елементах конструкції. Тож, без зайвих рефлексій, пропоную перейти до його загального опису, а згодом — і до теплових випробувань.

DeepСool CK560

Характеристики

Модель DeepCool CK560
Сторінка продукту CK560
Тип корпусу Midi-Tower
Розміри, мм 471 (В) x 230 (Ш) x 470 (Д)
Матеріал Сталь, ABS-пластмаса, загартоване скло (4 мм)
Вага, кг 8
Колір Чорний / Білий
Формфактор E-ATX, ATX, MicroATX, Mini-ITX
Пристрої 5,25″
Пристрої 3,5″ зовнішні
Пристрої 3,5″ / 2,5″ внутрішні 2 / 4 (два 2,5″ диски можна встановити на місце 3,5″ накопичувачів)
Кількість слотів розширення 7
Вентилятори передні — 3 х 120 мм (встановлено) / 2 х 140 мм
верхні — 2 х 120/140 мм
задні — 1 х 120 мм / 1 х 140 мм (встановлено)
Інтерфейсні роз'єми 2 x USB 3.0, 1 x USB Type C, 1 х 3,5-мм спільний аудіовхід для гарнітури
Особливості Ліва бокова панель з 4-мм загартованого скла, ARGB підсвітка трьох передніх 120-мм вентиляторів, ARGB контролер у комплекті, сіткові пилові фільтри передньої панелі та блока живлення, магнітний пиловий фільтр верхньої панелі, шарнір підтримки відеокарт, магнітна фальш-панель спереду
Ціна, грн н/д

Комплект постачання

Корпус продається у звичайній картонній коробці. Основна інформація про продукт міститься на кольоровій наліпці збоку. З обох сторін є прорізані ручки для зручності перенесення. Від пошкоджень товар захищає зсередини пара демпферів з пінопласту, поліетиленовий пакет та двостороння плівка на склі.

DeepСool CK560

Комплект деталей міститься в одному пакетику. Там є наступні речі:

  • інструкція користувача;
  • 11 кабельних одноразових нейлонових стяжок;
  • 13 гвинтів для жорстких дисків;
  • шість корпусних гвинтів;
  • вісім гвинтових шпильок для кріплення SSD дисків;
  • чотири опори для материнської плати;
  • перехідник під викрутку з накатаною голівкою для монтажу опор материнської плати;
  • дев’ять шурупів для вентиляторів;
  • 22 маленьких гвинти для материнської плати та SSD дисків;
  • перехідний адаптер для підключення контролера підсвітки до материнської плати.

DeepСool CK560

Зовнішній вигляд

У стриманій зовнішності DeepCool CK560 немає чогось надзвичайного. Дизайнери трішки пофантазували з передньою металевою фальш-панеллю, вкривши її отворами у формі квадратно розташованих хрестиків, але на цьому, мабуть, і усе. По бокових гранях є вертикальні вентиляційні отвори, що являють собою заокруглені заглиблення в пластиковій рамці.

DeepСool CK560

Фальш-панель зроблена з доволі тонкого металу і закріплена лише двома зачепами знизу та парою магнітів зверху. Знімається легко, і, як на мене, корпус гарно виглядає і без неї. Тим більше, що тут є сітка пилового фільтра.

DeepСool CK560

Знявши пластикову рамку фільтра (одна зачіпка зверху, дві знизу), отримуємо прямий доступ до вентиляторів. І відразу помічаємо, що по боках є вертикальні щілини. Туди повітря потрапляє напряму, минаючи фільтр для пилу. Не найкращий варіант конструктивного рішення.

DeepСool CK560

Зовнішні порти та кнопки розташовані в передній частині верхньої панелі. Тут є білий індикатор активності накопичувачів, кнопка запуску системи, два роз'єми USB 3.0 (зеленого кольору) та суміщений 3,5-мм аудіовхід під гарнітуру між ними, кнопка керування контролером ARGB-підсвітки та порт USB Type C.

DeepСool CK560

Права панель скляна (данина сучасній моді). Тримається на двох гвинтах з накатаною голівкою, та має позаду ручку для зручного демонтажу. Незначний рівень тонування скла дозволяє чітко бачити усе, що всередині.

DeepСool CK560

Панель знімається шляхом посування назад і відкидання в сторону і потім вверх. Товщина загартованого скла становить 4 мм. Воно має намальовану чорну рамку по периметру, а з переду та позаду до граней приклеєні металеві направляючі кріплень.

DeepСool CK560

Права металева боковина повністю рівна. Також тримається на двох гвинтах з накатаною голівкою, та має позаду ручку для зручного демонтажу. Щоб її зняти, достатньо посунути трішки назад і потім в сторону.

DeepСool CK560

Ребра жорсткості з усіх сторін зроблені шляхом згинання металу під прямими кутами. Їх цілком достатньо, щоб панель не вигиналась під навантаженням.

DeepСool CK560

Вентиляційна решітка на верхній панелі корпусу прикрита металевим магнітним пиловим фільтром. В його задній частині є симпатичний гумовий хвостик, для спрощеного знімання.

DeepСool CK560

Решітка складена з квадратних отворів середнього розміру. Посадкові місця для вентиляторів зміщені у ліву сторону. На них можна причепити два 120- або 140-мм пропелери, чи систему рідинного охолодження відповідних габаритів.

DeepСool CK560

Задня панель повністю стандартна. Зверху є вентиляційна решітка з отворами квадратної форми. На ній є посадкові місця під один 120- або 140-мм пропелер. Нижче є сім слотів розширення PCI, прикритих багаторазовими вентильованими заглушками, а навпроти них — ще одна решітка. Місце для блока живлення передбачене знизу.

DeepСool CK560

Рамка пилового сіткового фільтра блока живлення висувається позаду знизу. БЖ можна орієнтувати лише вентилятором донизу, відповідно до розташування отворів кріплення.

DeepСool CK560

На нижній панелі немає нічого цікавого, окрім вентиляції блока живлення, ніжок та декількох технічних отворів. Але, якщо ви шукаєте серійний номер, то наліпка з ним знаходиться саме тут.

DeepСool CK560

Пластикові ніжки корпусу з гумовими наліпками мають висоту у 20 мм.

DeepСool CK560

Подивимось всередину шасі.