Складання

Корпус DeepCool CK560 є достатньо зручним для багаторазового збирання системи, оскільки має великий запас місця всередині й до усіх компонентів є відкритий легкий та прямий доступ. Завдяки конструкції правої бокової панелі за піддоном материнської плати можна розмістити багато кабелів, особливо їх не вкладаючи, та без проблем закрити боковину.

DeepСool CK560

Зібрану систему добре видно через бокове скло. Навіть підсвітка вентиляторів виглядає цілком доречно. Перемикати її режими та кольори можна однією кнопкою зверху на корпусі, якщо підсвітка підключена саме до комплектного контролера.

DeepСool CK560

Індикатор активності накопичувачів білого кольору і дуже яскравий, якщо дивитися на нього під прямим кутом. При погляді збоку очі він не сліпить.

DeepСool CK560

Тестовий стенд

Для тестування ефективності охолодження компонентів у корпусі DeepCool CK560 використовувалася така конфігурація:

  • процесор: Intel Core i5-9600K (3,7@4,5 ГГц, 1,234 В);
  • кулер: Noctua HN-U12A, (2 вентилятори по 2000 об/хв);
  • термоінтерфейс: Noctua NT-H1;
  • материнська плата: Asus TUF Z390M-Pro Gaming (Intel Z390);
  • відеокарта: Gigabyte GV-N206SWF2OC-8GD (Nvidia GeForce RTX 2060);
  • пам'ять: G.Skill Trident Z Neo F4-3600C16D-16GTZN (2х8 ГБ, DDR4-3600, 16-16-16-36-2Т, 1,35 В);
  • твердотілий накопичувач: Kingston NV1 (500 ГБ, NVMe M.2 2280);
  • жорсткий диск: Western Digital WD2000JS-00MHB0 (200 ГБ, SATA 3Gb/s, 7200 об/хв);
  • блок живлення: be quiet! Dark Power 12 850W (850 Вт);
  • додаткові вентилятори: 1 x 120 мм — Fractal Design Dynamic X2 GP-12, 1200 об/хв.

DeepСool CK560

Методика тестування

Теплове навантаження на процесор та відеокарту створювалось за допомогою стрес-тесту CPUID powerMAX версії 1.00.1 з використанням AVX-інструкцій протягом 10 хвилин. Навантаження на жорсткий диск проводилося програмою Crystal Disk Mark 6.0.2х64. Наприкінці циклу тестування система працювала 10 хвилин без навантаження для визначення мінімальних теплових показників. Покази датчиків знімалися за допомогою програм моніторингу HWMonitor версії 1.45.0 та Real Temp GT 3.70. Температура довкілля дорівнювала 24 градусам Цельсія. Швидкості вентиляторів процесорного кулера та відеокарти зафіксовані на максимальних обертах. Пікове енергоспоживання системи становило 376 ватів. Тестування проводилося в єдиному режимі порівняння з відкритим стендом. Зверху в орієнтації на витяжку було встановлено один додатковий 120-мм вентилятор. Всі корпусні вентилятори працювали на максимальних обертах. Тестування проводилось у двох варіантах — у повністю закритому корпусі, та зі знятою передньою фальш-панеллю.

Результати випробувань

DeepСool CK560

Оскільки передня фальш-панель корпусу DeepCool CK560 тримається на магнітах і знімається за секунду, ми не могли втриматися від порівняння якості охолодження з нею, та без неї. Й результат виявився цілком очікуваним. У звичайному варіанті, з встановленим фронтом та повним комплектом вентиляторів, корпус поступається відкритому стенду на 2 градуси по температурі процесора, на 5 градусів за нагрівом відеокарти, на 3–4 градуси по охолодженню материнської плати та оперативної пам'яті. Це непоганий результат в цілому. Але, без фальш-панелі значно покращується охолодження відеокарти та материнської плати (температура стає такою, як на відкритому стенді), по процесору та пам'яті різниця зменшується до 1 і 2 градусів відповідно, хоча по жорсткому диску змін не відбувається і він гріється в навантаженні на 1 градус більше. Тож фронтальна накладка тут явно зайва. Загалом, DeepCool CK560 впорається з охолодженням будь-якої системи з високим рівнем виділення тепла, навіть у стоковій комплектації.

Висновки

DeepCool CK560 — це ще одне вдале шасі від компанії, яка упевнено закріпилася в середньому сегменті ринку і вчиться робити гідні речі, щоб з часом потрапити до ланки виробників топових продуктів. Корпус побудований відповідно до сучасних вимог, які сформовані актуальними тенденціями у сфері комп'ютерного заліза. Серед основних переваг варто виокремити високу місткість при збереженні середніх габаритів, стриманий зовнішній дизайн, підкріплений боковим склом та модною підсвіткою, наявність майже повного комплекту вентиляторів, достатню якість та продуманість конструкції, зручність в збірці та обслуговуванні, хороший потенціал в охолодженні системних компонентів. А ще тут є пилові фільтри та роз'єм USB Type C для тих, кому це потрібно.

Серед недоліків, які на місці виробника я б спробував виправити в наступних ревізіях шасі, слід зазначити три моменти. По-перше, це щілини по боках від пилового фільтра попереду, куди пил може потрапляти в обхід. По-друге — система підсвітки з завеликою кількістю дротів, що займають собою увесь лівий верхній кут за піддоном. Усе то можна було зробити елегантніше. І, по-третє, передня фальш-панель погіршує охолодження відеокарти, що наочно видно у нашому тесті. Рятує лише те, що її легко і швидко можна зняти зовсім, без жодних естетичних втрат.

Сам собою корпус DeepCool CK560 є хорошою річчю, але лише без огляду на його рекомендовану вартість. Вона заводить його конкурувати у дуже щільно заповнену нішу, де є гідні пропозиції від Lian Li, Fractal Design, be quiet!, NZXT та Thermaltake. Тому, що саме варте уваги у ці скрутні часи, вирішувати лише покупцю, спираючись на власні симпатії та бюджет.