Корпус DeepCool Quadstellar Infinity підтримує встановлення у нахиленому діагональному положенні материнських плат формату E-ATX, ATX, MicroATX та Mini-ITX. Максимальна висота охолодження процесора заявлена в 135 мм у найвищій точці. Але у всій площині варто розраховувати лише на 130 мм. Максимальна довжина для відеокарт дорівнює 380 мм в усіх слотах. Офіційно довжина блока живлення може складати до 210 мм, але фактично для нього є вся довжина відсіку більш ніж в 400 мм.
У правому верхньому відсіку попереду за допомогою довгих гвинтів можна встановити 120-мм вентилятор для обдуву відеокарт, якщо вони тут будуть. До речі, у попередній версії корпусу в комплекті було п’ять вентиляторів. Тут же їх немає.
Шість заглушок верхніх слотів закріплені звичайними гвинтами.
Перегородка внизу цього відсіку знімна і є додатковим ребром жорсткості для корпусу. Тримається на чотирьох гвинтах. І лише знявши її можна отримати доступ до гвинтів основних слотів PCI.
Після демонтажу перегородки відкривається вільний доступ всередину основного відділу, де розташовується материнська плата. Попереду тут можна встановити до чотирьох 120-мм вентиляторів, або радіатор СРО форматом до 360 мм включно.
Для радіатора попереду є зручна знімна рамка кріплення. Вона тримається на чотирьох гвинтах з накатаною голівкою. Два знаходяться у верхній частині рамки, а ще два — за піддоном материнської плати.
З цікавих атавізмів слід зазначити посадкові місця для двох 80-мм пропелерів над отвором задніх портів материнської плати. Чомусь цей типорозмір DeepCool не вважає застарілим. Хоча конструкція та ширина корпусу у цьому місці нічого іншого тут і не дає можливості поставити. Навіть повітряний кулер буде обмежений висотою в 130 мм.
120-мм вентилятор у лівому верхньому відсіку також можна закріпити довгими гвинтами. Але разом з 360-мм радіатором він сюди не поміститься.
Раніше у цьому відсіку був величезний кошик на дев’ять накопичувачів. Тепер же є лише рамка для встановлення трьох 120-мм вентиляторів або радіаторів формату 360 мм. Усі накопичувачі тепер кріпляться звичайними гвинтами напряму до піддона.
Рамка знімна, тримається на чотирьох гвинтах. Її висота у профіль складає 32 мм.
Так виглядає піддон материнської плати, якщо подивитися на нього справа зверху.
А так виглядає позаду зліва. До речі, у лівий верхній відсік можливо встановити ще один витяжний 120-мм вентилятор позаду. І один такий же попереду знизу у лівому відсіку, для обдуву блока живлення.
Для блока живлення є два металеві тримачі біля місця кріплення й одна підпірка з м’якою наліпкою зі сторони піддона. Під час монтажу його все одно доведеться притримувати.
Так виглядає піддон материнської плати зі зворотного боку, якщо дивитися знизу зліва. У ньому є й отвір для підсилювальної пластини кулера і багато отворів для вкладання і кріплення кабелів. Три накопичувачі формату 3,5" можна закріпити у верхній частини зі сторони материнської плати, під рамкою. Там само можна встановити й три 2,5" накопичувача. А ще три 2,5" диски можна закріпити у передній частині піддона, вздовж передньої панелі. Але можливий конфлікт з переднім радіатором СРО.
В набір кабелів від корпусу входить кабель +5VDG «мама» для синхронізації підсвітки з материнською платою з додатковим наскрізним роз’ємом типу «тато», закритим захисним ковпачком, кабель від кнопки запуску ПК, роз’єм HD Audio та колодка від USB Type-C. Усі дроти мають достатню довжину та пофарбовані у чорний колір. На жаль, у корпусі відсутня плата власного контролера для підсвітки та вентиляторів. А у попередній моделі вона була.
Перейдемо до збирання системи та температурного тесту.