Голова Nvidia Дженсен Хуанг відомий любов’ю до шкіряних курток. Тепер у його гардеробі з’явилася нова куртка, яка стала символічним подарунком від 1X Technologies, компанії з розробки людиноподібних роботів. Вручав подарунок особисто один із роботів 1X Technologies.

Куртка виготовлена на замовлення каліфорнійським брендом одягу ERL. На неї нанесено логотип і назву Nvidia. І можливо, ми побачимо Дженсена Хуанга в цій куртці на одному з майбутніх публічних заходів.

Компанія 1X Technologies поки мало відома на ринку роботів, але має амбітні плани. Nvidia бачить великі перспективи в сегменті «фізичного ШІ» і людиноподібних роботах. Усі говорять про те, що це наступний напрямок технологічного прогресу після бурхливого зростання генеративного ШІ. Тому Nvidia намагається взаємодіяти з компаніями, що займаються робототехнікою, для розвитку програмної та обчислювальної екосистеми. Особисте відвідування Дженсеном 1X Technologies свідчить про перспективи тісної співпраці між двома компаніями.

Зазначимо, що на нещодавній конференції GTC 2025 голова Nvidia презентував робота BDX зі світу «Зоряних війн», який створюється для розважальних парків Disney. Ці пристрої розроблені спільно з Google DeepMind і навчаються на основі фізичного рушія Nvidia Newton, який допомагає роботам природно і легко пересуватися в різному середовищі та з різним оточенням.

Джерело:
Wccftech