Днями українська студія 4A Games на честь 15-річчя серії Metro запустила роздачу постапокаліптичного шутера Metro 2033 Redux. Безплатно додати його до своєї бібліотеки можна на консолях Xbox, а в разі персональних комп’ютерів він доступний у сервісах Steam та GOG. Не дивно, що щедрість розробників забезпечила проєкту стрибок популярності.

Згідно з даними порталу SteamDB, напередодні шутер Metro 2033 Redux оновив особистий рекорд «онлайну» в Steam. Минулого вечора гру було одночасно запущено більш ніж у 48 тисяч геймерів.

Якщо ви не встигли додати Metro 2033 Redux у свою бібліотеку, то пропозиція ще актуальна до 18:00 за київським часом. Одночасно діють знижки на інші ігри серії, наприклад, у Steam набір Metro Saga Bundle до 21 квітня коштує на 81% дешевше.