Результати тестування
Тестування відбувалося у режимі Performance.
Загальна продуктивність
PCMark 10
CPU-Z Benchmark
Cinebench R23
Cinebench 2024
Geekbench 6
AIDA Cache & Memory Benchmark
Дискова підсистема
Ігрові програми
В іграх ми перевіримо три режими: Entertainment, Performance та Turbo. Використовувалася роздільна здатність 3200x2000 та пресети з високою якістю графіки, без трасування променів, з активованою технологією DLLS в режимі якість або продуктивність. В грі Diablo IV відбувалася пробіжка протягом хвилини через місто Kyovashad у бік храму, також пробіжка відбувалася в Hogwarts Legacy через містечко Hogsmeade у бік Old Fool. В Ratchet & Clank: Rift Apart, Remnant II та Resident Evil 4 відбувалася прогулянка протягом хвилини на початку стартового рівня, в The Last of Us — на рівні після прологу.
3DMark
Cyberpunk 2077
Diablo IV
Hogwarts Legacy
Ratchet & Clank: Rift Apart
Red Dead Redemption 2
Remnant II
Resident Evil 4
The Callisto Protocol
The Last of Us
Total War: WARHAMMER III
Час автономної роботи
Щоб перевірити час роботи від акумулятора, було проведено кілька тестів за допомогою PCMark. Тест Modern Office симулює комбіноване офісне навантаження. Другий тест вимірює час відтворення відео формату Full HD, а Game дозволяє зрозуміти, скільки зможе працювати ноутбук під ігровим навантаженням. Яскравість екрана зафіксована на рівні 120 кд/м², підсвічування клавіатури вимкнено, гучність динаміків була виставлена на 20%. У повсякденних тестах використовувався режим роботи ноутбука Silent з автоматичним вибором відеокарти, для ігор — Balanced з активованою дискретною картою.
Цікаві показники для потужного ноутбука з батареєю у 76 Вт·г. Працювати за ним можна десь шість годин, тоді як час перегляду відео довший у півтора раза. Грати вийде 1,5 години.
Висновки
Останнього часу виробники в ігрових пристроях переходять від агресивного дизайну до лаконічного та елегантного. І це не дивно, бо потужні ноутбуки з гарним екраном потрібні не тільки для розваг, але й для роботи. Тож якщо до відносно компактного пристрою додати RGB-підсвічування клавіатури та наліпку ігрової серії, в нас вийде лептоп для геймерів та творчих особистостей, саме як і розглянутий Acer Predator Triton Neo 16. Він позбавлений агресивних рис та виконаний в алюмінієвому корпусі, що ставить його на один рівень з преміальними продуктами. При габаритах звичайного ноутбука в нього вмістився 16-дюймовий яскравий екран з частотою оновлення 165 Гц та підтримкою G-Sync, який дозволить не тільки насолоджуватися графічним та відео контентом, а й працювати з ним. І в цьому також допоможе новітній процесор Intel Core Ultra 9 185H з блоком прискорення штучного інтелекту та відеокарта Nvidia GeForce RTX 4070.
Компактні розміри та велика роздільна здатність екрана у 3200x2000 точок гарно підходять для роботи, але все ж таки не дуже для ігор й користувачу прийдеться шукати оптимальні налаштування графіки для отримання прийнятного середнього fps. Наявність сучасних інтерфейсів роблять Predator Triton Neo 16 готовим для майбутніх випробувань, хоча обмежений обсяг пам’яті у 32 ГБ може бути недостатнім при великому навантаженні у графічних або відео редакторах. Зате є місткий накопичувач на 2 ТБ (вірніше, два по 1 ТБ), чого вистачить надовго. Також потужна батарея дозволить працювати та розважатися протягом цілого дня.
Тож розглянутий ноутбук підійде активним користувачам, яким потрібен потужний пристрій у відносно компактному корпусі для роботи, ігор та перегляду відеоконтенту.