Результати тестування
Тестування відбувалося у режимі Performance.
Загальна продуктивність
PCMark 10
CPU-Z Benchmark
Cinebench R23
Cinebench 2024
Corona 10
Blender
Geekbench 6
Octane
V-Ray 5 Benchmark
AIDA Cache & Memory Benchmark
Дискова підсистема
Ігрові програми
Звісно, це не ігровий ноутбук, але тестування графічної системи стане непоганим випробуванням для компонентів мобільного пристрою. Отже, ми перевіримо три режими: Standart, Performance та Full Speed. В іграх використовувалася роздільна здатність 2880х1800 та пресети з високою якістю графіки без трасування променів та з активованою технологією DLLS чи FSR в режимі якість. В грі Diablo IV відбувалася пробіжка протягом хвилини через місто Kyovashad у бік храму, також пробіжка відбувалася в Hogwarts Legacy через містечко Hogsmeade у бік Old Fool. В Ratchet & Clank: Rift Apart, Remnant II та Resident Evil 4 відбувалася прогулянка протягом хвилина на початку стартового рівня, в The Last of Us — на рівні після прологу.
3DMark
Cyberpunk 2077
Diablo IV
Hogwarts Legacy
Ratchet & Clank: Rift Apart
Red Dead Redemption 2
Remnant II
Resident Evil 4
The Callisto Protocol
The Last of Us
Total War: WARHAMMER III
Час автономної роботи
Щоб перевірити час роботи від акумулятора, було проведено кілька тестів за допомогою PCMark. Тест Modern Office симулює комбіноване офісне навантаження. Другий тест вимірює час роботи під час відтворення відео формату Full HD, а Game дозволяє зрозуміти, скільки зможе працювати ноутбук під ігровим навантаженням. Яскравість екрана зафіксована на 120 кд/м², щоб можна було порівняти результати з іншими ноутбуками. Підсвічування клавіатури вимкнено, гучність динаміків була виставлена на 20%, використовувався режим Standard.
Завдяки потужному акумулятору лептоп має гарні показники автономної роботи, які дозволять працювати або дивитися кінофільми за ним цілий робочий день.
Висновки
Дивовижно, але компанії ASUS вдалося втиснути в маленький корпус ноутбука доволі потужні компоненти. Двадцятипотоковий процесор Core i9 топового рівня стане у пригоді для складних обчислювань, а відеокарта нової серії GeForce RTX 40 йому в цьому допоможе. Прийнятний тепловий режим підтримується ефективною системою охолодження, яку тільки можна було зробити у міру своїх розмірів. Він також оснащений якісним та яскравим OLED-екраном, за яким працювати та розважатися одне задоволення. Звісно, 14,5-дюймів занадто мало для комфортної роботи, але як для звичайного мобільного пристрою його цілком достатньо. Навіть з нестандартною роздільною здатністю 2880х1800 на ньому можна грати в сучасні проєкти з якісним налаштуванням графіки. Є вбудований в тачпад фірмовий маніпулятор DialPad, завдяки якому працювати в графічних та відео редакторах стане зручніше. Через розміри лептопа кількість інтерфейсів обмежена, але присутні всі сучасні на кшталт Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen2 Type-C, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 та 2.5Gb Ethernet через адаптер. Навіть встановлений кардридер для SD 4.0. Відповідно рівню пристрою вебкамера має роздільну здатність Full HD та інфрачервоний датчик з підтримкою Windows Hello, а стереосистема взагалі з сертифікатом Harman Kardon та підтримкою Dolby Atmos. Все це доповнює потужна батарея, якої вистачить на цілий робочий день, та металевий корпус з загальною вагою лише 1,6 кг!
Тож, якщо потрібен компактний, але потужний ноутбук високого рівня з витонченим дизайном, ASUS Zenbook Pro 14 OLED (UX6404) стане ідеальним варіантом для покупки, якого буде достатньо, як для роботи, так й для розваг з іграми.