Результати тестування
Тестування відбувалося у режимі Performance з активованої дискретною відеокартою.
Загальна продуктивність
PCMark 10
CPU-Z Benchmark
Cinebench R23
Cinebench 2024
Geekbench 6
V-Ray 6 Benchmark
AIDA Cache & Memory Benchmark
Дискова підсистема
Ігрові програми
В іграх ми перевіримо три режими: Balanced, Performance та OC. Використовувалася роздільна здатність 2560x1600 та пресети з високою чи максимальною якістю графіки, з трасуванням променів та активованою технологією DLLS в режимі якість. В грі Diablo IV відбувалася пробіжка протягом хвилини через місто Kyovashad у бік храму, також пробіжка відбувалася в Hogwarts Legacy через містечко Hogsmeade у бік Old Fool. В Ratchet & Clank: Rift Apart, Remnant II та Resident Evil 4 відбувалася прогулянка протягом хвилини на початку стартового рівня, в The Last of Us — на рівні після прологу.
3DMark
Cyberpunk 2077
Diablo IV
Hogwarts Legacy
Ratchet & Clank: Rift Apart
Red Dead Redemption 2
Remnant II
Resident Evil 4
The Callisto Protocol
The Last of Us
Total War: WARHAMMER III
Час автономної роботи
Щоб перевірити час роботи від акумулятора, було проведено кілька тестів за допомогою PCMark. Тест Modern Office симулює комбіноване офісне навантаження. Другий тест вимірює час відтворення відео формату Full HD, а Game дозволяє зрозуміти, скільки зможе працювати ноутбук під ігровим навантаженням. Яскравість екрана зафіксована на рівні 120 кд/м², підсвічування клавіатури вимкнено, гучність динаміків була виставлена на 20%. У повсякденних тестах використовувався режим роботи ноутбука Silent з інтегрованою відеокартою та Balanced з автоматичним вибором графіки, для ігор — Performance з активованою дискретною картою.
Як бачимо, ноутбук протягнув майже робочий день і час автономної роботи буде залежати, як від режиму роботи лептопа, так й від типу навантаження. Малий час гри зумовлений максимально продуктивним режимом (у нашому випадку Performance), в якому жоден ноутбук не протягне й години.
Висновки
Компанія Lenovo випустила доволі цікавий ноутбук, який попри використані компоненти не перегрівається «з коробки», тоді як в конкурентів навіть з цим бувають деякі проблеми. Потужні процесор та відеокарта гарно охолоджуються з помірним рівнем шуму, особливо в іграх. І все це в відносно невеличкому, як для 16″ моделі, корпусі з металу та пластику. Але деяким користувачам може не сподобатися товщина пристрою та його вага, яка сягає 2,8 кг, тоді як на ринку є моделі на третину легші й… гарячіші, і про це не слід забувати. Дизайн лаконічний, але через деякі ігрові риси повністю стриманим його не назвеш. Встановлена якісна матриця дозволить насолоджуватися й працювати з графічним та відео контентом, хоча до сучасних професійних норм вона все ж таки не дотягує. Тож основна сфера використання Legion Pro 7i 16IRX9H саме ігри, на що натякає частота оновлення екрана у 240 Гц та підтримка G-Sync, ну й, звісно, RGB-підсвічування клавіатури та корпусу ноутбука. Присутні сучасні інтерфейси у достатній кількості, навіть наявний порт Ethernet, а з можливістю механічного вимкнення FHD-вебкамери про конфіденційність особистого життя можна не піклуватися. Батарея тут потужна, але компоненти також відповідного рівня, тож надовго, як в «ультрабуках», її не вистачить. Але для ігрових пристроїв це нормальна ситуація.
У підсумку маємо відносно компактний потужний та холодний лептоп з помірним рівнем шуму при звичайному сценарії використання. Тож якщо ви шукаєте ігровий ноутбук саме на базі топових компонентів варто звернути увагу на Legion Pro 7i.