Збирання
Все починається з материнської плати. ASUS підклала у паковання товсту спінену прокладку з вирізами, яка не тільки захищає плату під час транспортування, але й дозволяє за бажання вставити процесор, пам'ять та SSD ще на столі, не пошкодивши конектори зі зворотного боку.
До речі, в усьому процесі треба бути особливо обережним з «гребінцями» типу ARGB, аудіо та USB — вони по всьому периметру і випадково погнути їх досить легко. В тому числі це дещо змінює манеру вставляти материнську плату в корпус перед тим, як її прикручувати — це треба робити обережно, щоб конектори позаду одразу попали у вирізи в конструкції корпусу.
Далі настає черга системи рідинного охолодження. Для ASUS ROG Ryujin III 360 ARGB з її 360-міліметровим радіатором є тільки одне місце в цьому корпусі — зверху. Втім, це типова конфігурація. Кріпимо так, щоб вентилятори працювали на видув повітря. Встановити AIO-водоблок на процесор легко, важче продумати шлях кабелів так, щоб їх було менш помітно. Дроти виводимо на зворотній бік.
Приходить час відеокарти й це найпростіше завдання. Прихований роз'єм PCIe високої потужності пропонує ряд переваг, що виходять за межі лише естетичної привабливості. Насамперед він усуває проблему з нестачею горизонтального простору в корпусі для кабелю живлення GPU, який міг би притискатися до бічної панелі. Роз'єм GC-HPWR входить на місце одразу при встановленні графічної карти, що спрощує процес монтажу. Крім того, цей роз'єм слугує додатковою точкою кріплення до материнської плати, що допомагає запобігти провисанню відеокарти без використання додаткових підпірок.
Тепер — блок живлення. Модульна конструкція БЖ дозволяє обрати тільки ті дроти, які потрібні. В нашій мінімалістичній збірці, наприклад, немає жодних SATA-накопичувачів і, відповідно, їх відсіки залишаються пустими, як й роз'єми блока живлення. Втім, навіть якби була потреба зайняти всі чотири відсіки, з «парадного» боку ПК це б не додало жодного додаткового безладу, бо доступ до всього організовано з іншої сторони та все приховано у нижній частині корпусу металевими панелями.
Advanced BTF відрізняється потребою підвести кабель 12VHPWR до материнської плати, щоб живити відеокарту. Все інше під’єднується так само, як у MSI Project Zero і, власне, надзвичайно зручно. Материнські плати та корпуси нового стандарту (сподіваємося, таки стандарту, хоча кожен виробник має для нього свою назву) дарують зручність, якої не було ніколи — всі численні роз'єми чудово доступні й не треба турбуватися про вигляд системи.
Продумана система кабель-менеджмента з двох боків дозволяє прокласти всі дроти таким чином, щоб їх не було видно ззовні й при цьому не витратити на цей процес години часу, як це зазвичай буває.
Звісно, перфекціоністи можуть докласти додаткових зусиль та отримати ідеальний вигляд навіть тут. Всі інші ж просто закриють бокову панель і видихнуть з полегшенням. На цьому можна натискати кнопку Power та насолоджуватися зробленим.
Програмне забезпечення Armoury Crate дозволяє, в тому числі, керувати налаштуванням та синхронізацією підсвічування корпусу, відеокарти та модулів пам'яті (завдяки сумісності Kingston Fury Beast з Aura Sync).